Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ceny PHM
Barlow
28.07.2010 08:53 - Re: Ceny PHM
99
Ano, tohle jsem kdysi cetl a nejakou dobu se tim zabyval.
Nakonec jsem zjistil ze z naft v CR je nejlepsi prave:
VERVA Diesel
nasleduji:
Globus Ultra Diesel
Optimal Diesel (Cepro)
Agip Tech Diesel

Nejlepsi je jednoznacne Verva tam jsou oproti bezne znackove nafte citit rozdily i subjektivne.
Prekvapenim je i Globus Ultradiesel coz je vlastne Optimal Diesel od Cepra...s odstupem je az Agip tam rozdil neni citit jenom netreba pouzivat VIF.
Za absolutni propadak povazuji Shell V-Power Diesel (v zahranici slusna nafta u nas standart, ale predrazenej) moje zkusenosti potvrdil i .link.

V zahranici Aral Ultimate Diesel (cetanove cislo 64)
BP Ultimate Diesel (62)

Na tyhle nafty auto jede fakt jak z praku...znatelne se zklidni chod motoru, snizi se spotreba a zvysi dojezd ( bezne delam nadrz na cca 900 a nejaky drobny plus tak 8 litru v nadrzi) s Aral Ultimate Diesel 1 100 a nejaky drobny a 8 litru v nadrzi. Vim ze to neni nejaky empiricky podlozeny vysledek ale znat to je.

Jinak pokud natankujete vyse zminovane nafty netreba pouzivat VIF je to zbytecne.


Podelte se se svoji zkusenosti taky.

Jinak jeden link na Ustav paliv a maziv a vyhledavani pump s peceti kvality: .link.

Nejaky zkusenosti mam i z HR a SLO tam je obecne lepsi nafta (na dalnicich!) nez u nas.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator