Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 strach z hydrauliky
zdenekb
26.07.2010 09:00 - Re: C5 strach z hydrauliky
99
i u mne je C5 první Citroen, před ním jsem měl dva Renaulty (taky se o nich říká, že jsou to šmejdy - a nenechaly mě ve štychu ani jednou) a když jsem hledal, co koupit jako další vůz (velký rodinný kombík), dostal se do užšího výběru kromě C5 ještě Ford Mondeo, Renault Laguna, VW Passat, Mazda 6 a Honda Accord. Po zvážení finančních možností (vypadl Accord), dostupnosti servisu v okolí bydliště (vypadla Mazda), zvážením jízdního pohodlí (vypadl Passat, chtěl jsem něco měkčího) a diskusi s různými lidmi (i náhodnými - šofér odtahovky: jak často vozíte tyhle vozy a s jakými závadami? anglický taxikář: proč jezdíte s C5?) jsem nakonec koupil C5. Mám ji dva roky a jsem spokojený. Ne že by byla bez závad - ojeté auto je vždycky sázka do loterie (kdo s tím jezdil a jak to udržoval a o kolik je stočený tachometr), ale jak už bylo řečeno, ušetřil jsem nějakých 600 000 a musím počítat s tím, že občas něco odejde (a modlit se, aby to nebyl motor či jiný drahý díl). Hydrauliky jsem se ale nebál - Citroen už to několik desítek let dělá a měl by snad za tu dobu vědět, jak na to. Mimochodem, výměna koulí vyjde levněji než výměna tlumičů.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator