Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 strach z hydrauliky
JirkaŘ
26.07.2010 06:34 - Re: C5 strach z hydrauliky
99
C5 je moje 1. hydra. A rovnou říkám že se jí bát nemusíš. Pozor však dávej při výběru vozu. Pokud vezmeš hodně ojetý vůz ( může mít na tachometru 160 000 km ale skutečně třeba 300 000 km) a pak ti najednou "ztvrdne" podvozek, tak odešly na tom "koule" a ty se mění najednou všechny včetně LDS kapaliny (je to nejrozumější a levnější, než za půl roku zase...). Pokud tyhle věci vyměníš najednou, tak mᚠklid na 200 000 km minimálně ! ( LDS kapalina se mění jinak 1x za 5 let provozu, nebo těch 200 000 km)
Jak říkám ... POZOR si dej při výběru vozu ! Já jich projel 6 během měsíce, než jsem vzal ten co mám. Na těch pěti ostatních jsem našel věci které mi hodně vadily a prodražily by koupi. Te takhle jeden známý koupil C5 sedan 2001 rok s prý 160 000 km na budíku... pedály má šíleně ošlapané, v pondělí jsem mu zařizoval servis kvůli výměny řemenice na klice (zůstal "viset" na cestě s rodinou... ti se ani neokoupali a mohli jet busem domů) a to si myslím že ještě není všem dnům konec. Všiml jsem si že mu spojka zabírá vysoko....
Každé auto je tak dobré, jak se o něj stará předchozí i budoucí majitel.
Vyber si dobře a budeš spokojen jako mnoho z nás.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator