Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
tief
19.07.2010 23:30 - Re: C5 dilema
99
tiboon napsal(a):
tief - nemyslim tento pripad, myslim napriklad nutne zrychleni kvuli bezpecnosti, predpokladam, ze kdyz zarazim plyn do podlahy tak by to melo poznat ze asi chci max zrychlit a ne 2-3s premyslet pak podradit a pak trochu tahnout. Napr. na dalnici, kde jsem chtel zrychlit a predjet nakladak pred priblizujicim se autem v levem pruhu, takhle jsem mu tam vjel a efekt se nedostavil, teda dostavil, ale pozde. Musel sundat nohu z plynu coz by nemusel, kdyby reakce automatu byla rychlejsi.

Zkusenost mam s Volvem a to podrazuje temer okamzite, ale je mozne, ze cena bude hrat prim, jsem si toho vedom, ale srdce mam u Citroenu... Ale zadne velke zkusenosti s automatem nemam, takze nevim jak ho donutit maximalne zrychlit, nez ze dam plnej kotel plynu.

No, mozno bude problem v tom ze rozdiel medzi volvom a citroenom nie je len v nazve. Ked sa naucis
soferovat autoadabtibilny sekvencny automat v c5 tak podradi rychlejsie nez sa ti prestane hybat noha na plyne ...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator