Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
tiboon
19.07.2010 22:57 - Re: C5 dilema
99
Dutch - ano, nove

tief - nemyslim tento pripad, myslim napriklad nutne zrychleni kvuli bezpecnosti, predpokladam, ze kdyz zarazim plyn do podlahy tak by to melo poznat ze asi chci max zrychlit a ne 2-3s premyslet pak podradit a pak trochu tahnout. Napr. na dalnici, kde jsem chtel zrychlit a predjet nakladak pred priblizujicim se autem v levem pruhu, takhle jsem mu tam vjel a efekt se nedostavil, teda dostavil, ale pozde. Musel sundat nohu z plynu coz by nemusel, kdyby reakce automatu byla rychlejsi.

Zkusenost mam s Volvem a to podrazuje temer okamzite, ale je mozne, ze cena bude hrat prim, jsem si toho vedom, ale srdce mam u Citroenu... Ale zadne velke zkusenosti s automatem nemam, takze nevim jak ho donutit maximalne zrychlit, nez ze dam plnej kotel plynu.

Darja - myslim, ze 160PS a 240Nm trvale od 1.400ot je na benzin provozovany ve meste slusny, s C4 jezdim s 1.4 za 7.5l s najezdem 85% mesto, kdyz ta 1.6 bude chodit za 10l nevidim v tom problem, tezko by se mi zaplatil rozdil v cene, udrzbe, premyslenim jestli mi to nezamrzne a hranim si s FAP, ale je to muj nazor, treba blbej

Jo a to radio to je to samy co mame v C4 uz 4 roky a ta se vyrabi od 2004 asi a kdovi, jestli ho nedavali uz nekam jinam predtim

Xsaru jsem mel predtim fulminator, ted mam C4 v te reklamni sede, ta je super na bordel, ale zase je to takova mys sediva.... bily auto s bilym iterierem doma neproslo, prej nejsme buziklub nebo tak neco

Bila me laka prave i tim, ze na ni predpokladam nebudo tak rvat mestske urazy typu lehkej skrabanec, kterym se snad ani neda vyhnout, kdyz ma clovek smulu a v obchodaku vedle nej zaparkuje rodina ve Favoritu a mama ma 140kg.... nemyslim to nijak zle, ale nekterym lidem je jedno jak se chovajik okolnim autum, vetsinou jsem vypozoroval, ze prave popsane typy vedou zebricek...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator