Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
Darja
19.07.2010 22:00 - Re: C5 dilema
99
1,6 THP (v menších vozech dobré) je stejně jako 1,6 HDi na tak těžký auto málo. Kubaturu bych volila od 2000ccm...
Vzhledem k tomu, že v c5 má psanou spotřebu v městě 11 litrů a ze zkušenosti v pežotu (207) to žere i víc, tak bych volila 2,0 HDi 120 kw, se 6° automatem, je to i kompatibilní s výbavou exclusive a samozřejmě ta spotřeba bude v městě příznivější

K váze: 1,6 THP váží stejně jako starší C5, tj má 1,5 tuny. 2,0 HDi má 1,7.. ale 2,0 Hdi má o 100nm vyšší kroutící moment a trochu jinou křivku průběhu, kroutící moment má špičku v nižších otáčkách, jízdu to činní komfortnější, nemusíš tak točit. Ta lenost, co "provází" HDičko je fakt, že se nedostavuje tak "kopající" turboefekt.

K automatu: To je o zvyku, automat je úžasná věc, jen ty první kilometry jsou rozpačité. A nemám problém se někam nacpat, jen musíš rychle sešlápnout, dát najevo "teď budeme akcelerovat", ta mrcha podřadí velmi ráda Ze začátku jsem používala sekvenci, protože jsem nevěřila, že podřadí, jak já potřebuju, teď po těch letech si rozumíme moc

Zajímalo by mě, jaké rádio dádá PSA do aut už 10 let... myslíš tu RT5? Hehehehe

A na konec k barvě: na tmavě modré uvidíš všechno, špínu, sebemaličkatej ďolík.. mám tmavěmodrou a v městě je to utrpení. Vzhledem k pěkné, leč neprakticky umístěné boční liště na dveřích, bude v městě nová C5 rychle obouchaná. Volila bych šedou (něco v odstínu fulminator) a nebo bílou se světlým interiérem. Myslím, že bílá se světlým interiérem bude působit velmi luxusně.

Ale víš co, je to tvoje volba Je to na tobě, co tobě se bude líbit a nenech si do toho kecat Ty s tím autem budeš jezdit

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator