Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
tiboon
19.07.2010 17:43 - C5 dilema
99
V uvodu Vas vsechny zdravim a doufam, ze koncem roku konecne rozsirim Vase rady. Po Xsare a C4 konecne bude "skutecny" Citroen. Mam ale jednu otazku a jedno dilema, rad si prectu Vase nazory a rady

1) MOTOR - rocne najedeme tak 10.000km a to z 85% ve meste, nikdy jsem nemel naftu a proto zatim volim benzin, na vyber neni takze 1.6THP a ani z toho nemam pocit, ze bych byl ochuzen. Vykonove se mi zda dostatecny, kroutici moment slusny od nizkych otacek a benzinova verze je o temer 200kg lehci, tak snad se nemylim...

Rad bych automat, ale co jsem zkousel v salonu s 2.0HDi tak me to nepresvedcilo a to zejmena reakce plny plyn, dlouuuha doba nez podradil. Pokud je k benzinu stejny typ prevodovky se stejnym chovanim budu radeji radit rucne. Nejsem zadnej zavodnik, ale obcas je potreba problemu ujet.


2) RODINNE DILEMA - auto budeme kupovat ve vybave Exclusive a mame dve varianty na kterych jsme se zasekli

a) Bila Nacre + cerny interier
b) Modra Bourrasque + svetly interier

Drahe polovicce se libi varianta b) coz me take, ale vice v ni vidim neprakticnost a dlouhodobejsi neudrzitelnost oproti variante a).
Navic citelnost tlacitek stredoveho panelu ve svetle barve s bilymi popiskami je temer nulova a netusim jak bych je ovladal za jizdy, rikali i cosi o tom, ze se to da rozsvitit, ale ze by se dal rozsvitit ve dne jen stredovy panel se mi moc nezda.

Posledni dotaz je k priplatkove navigaci MyWay, ma s ni nekdo zkusenost, funguje u nas relativne spolehlive? Uvazujeme nad ni, protoze standartni radio nas zklamalo a prijde mi, ze pro tento model by snad mohli dat neco slusnejsiho, nez to co davaj do vseho uz asi 10let.

Uff, tak je to snad vse... Diky vsem, kdo to docetli az sem a predem diky i za vsechny postrehy, napady a navrhy.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator