Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hydraulická kapalina, LDS - obecně
Darja
11.07.2010 11:47 - Re: Hydraulická kapalina, LDS - obecně
99
tomikm napsal(a):
Lidi, co vy na tohle? .link. je to Ferodo a mám toho plný hydraulický okruh. Při výměně spojky mi museli údajně rozpojit hydrauliku, když to dávali dohromady, nalili tam LHM, asi 1,5l. Tak jsem se zhrozil, řekl jim, a to vypustí, že tam musí přijít pouze syntetika LDS. Tak mi tam nalil tohle. Bohužel jsem na netu nenašel odkaz s fotkou lahve, ale je na ní napsáno, že je to syntetika a že je to do C5 a novějších typů. Při hledání info o tomto produktu jsem narazil i na toto: .link. Vaše názory prosím...

Pokud pochybil servis, donutila bych je to vyměnit tak 2x. Jednou zkrátit interval třeba na týden, aby se ty sračky z toho vypláchly. A pak dát novou náplň. A každopádně bych si tam dala TOTAL... nevím proč, ale zrovna u LDS prostě já nevím, ale chci tam to, co se tam má lít... Takovej vnitřní pocit

Pokud neví, co se leje do nových hydraulik, nezaslouží si ani jednu hvězdičku v CCCA. Když nevím, tak se zeptám a né, že tam něco šoupnu...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator