Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Olej okolo vstřiků
Zz1
15.06.2010 20:24 - Olej okolo vstřiků
99
Zdravíčko!
Mám problém s motorem 2.0HDI 100Kw.Okolo vstřiků se mi dělají loužičky oleje.Přišel jsem na to hned po koupi.Bazarista se k tomu postavil férově,ve stilu,...to je normální,neni to nový auto.....Pane koupil jste si Citroen....nicméně dal mi kontakt na opraváře.Usoudili jsme,že olej teče zpod ventilového víka,takže se to přetěsní,ale ouha!Těsnění v originálu cca 3500,v replice 4200-7000!!! Nalepil to tedy na silikon,že se uvidí... NEPOVEDLO SE.
Olej se tvořil stále,a to nejen okolo vstřiků,ale taky to teklo vzadu po motoru (ale to už i před tím). Vždycky jsem to odsál a vysušil,ale po cca 1000km okolo vstřiků zhruba 0,5cm oleje.Nejhorší je,že při dlouhé jízdě v parnu do kopce to smrdí do kabiny.
Absolvoval jsem tedy druhý pokus.Jiný opravář,jiný tmel,jiný postup a.....olej se kupí vesele dál.
Ovšem pozor,změna!Vypadá to,že je to opravdu jen okolo těch zatracených vstřiků.Koukali jsme zrcátkem na zadní stěnu motoru a tam co to zasilikonoval je sucho.
Ptám se tedy.Je technicky možné,že by se ten olej tlačil na povrch okolo těch vstřiků?
Díky všem!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator