Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Záruka na rez kastle
M.P
04.06.2010 19:31 - Re: Záruka na rez kastle
99
Radwy napsal(a):
Pozor na silikon aby jste v budoucnu nemeli problem neco natstrikat,silikon je velkz nepritel na laky

Vždy vím ... silikon jsem nepoužil .
Už to mám poskládaný zpět . Nevím jak u hatcbacku , ale u breaka stačí vyndat ty malý čudle po obvodu toho tapecu . Nepodařilo se mi oddělat ty madla na zavírání , tak jsem to nedělal násilím a nechal je tam , pak stačí tapec jen odehnout . Tři šroubky ( tedy matičky ) jsou přístupný dobře - jsou schovaný pod kulatým přelepením otvorů ... a ten čtvrtej , tak to je porod ... výměna H7 je proti tomu brnkačka . Dostanete se k němu skrz obdélníkovou díru , která je přelepená takovou černou tlumící hmotou ... pak tam vrazíte ruku s malým klíčem 10 a zkusíte ho nasadit a povolit . Pak už to jde rukou ....A čím hubenější ruce máte tím lepší . A nasadit a zašroubovat je ještě větší adrenalin ( zvl᚝ když vám za zadkem stojí skoro tchýně a furt do vás něco valí .... )
Když tu lištu budete mít dole , doporučuju prostříknout ovládání otvírání nějakým kontoxem , nebo podobným sprejem , podle toho co máte na tyto věci .
Tak pevný nervy ...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator