Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Závada omezovače rychlosti / C5 II
tief
01.06.2010 16:06 - Re: Závada omezovače rychlosti / C5 II
99
Takze som to dnes premeral a preskumal na "zivom omezovaci" na C5 rv 2005 a funuje to nasledovne:

- pri fyzickom odpojeni spinacu pri pokuse zapnut omezovat okamzite vyskoci trvala zavada omezovace tzn predpokladam ze sa jedna v skutocnosti o "rozopinac" a pocitac si pri zapnuti skontroluje stav spinacu

- pri rucnom zmacknuti spinace pri polohe plynu 0 vyskoci trvala zavada nieco ako nekonzistentny stav polohy pedalu a spinacu - tzn pocitac si sleduje v akej polohe pedalu bol dosiahnuty stav "plny plyn"

- nikde v diagnostike som nenasiel moznost monitorovat stav tohto spinace, polozka oznacena ako "hard spot" v sekcii engine nereaguje - otestovane na aute v provozu, tzn auto bolo omezovane a ridic dal plny plyn - nikde inde som nenasiel ziadnu polozku ktora by reagovala na spinanie tohto prepinaca ...

asi tak

ps: a jeste chci timto podekovat Jeffrymu - dudienkam za poskytnutie auta a casu na vyzkumnu cinnost

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator