Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
Jeffrey
31.05.2010 03:28 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
99
autodiag napsal(a):
jo ty myslis ventil podtlakoveho ohladani...ten si muzete otestovat v diag mechanicky,elektricky se hlasi jako chyba
k tomu BSM : pojista je dobra ? (jsou tam dve)

Ano, myslím přesně toto, ale jak píše jumep, nakonec je chyba asi jinde (pravděpodobně bude asi problém na klapce turba v určité poloze, ale to je jen zatím spekulace) i když jeden z podtlak. ventilů, při testu, jakoby byl dead a to jsme je i mezi sebou prohodili, resp. mi nešlo na rozum, že když checknu diag ventil turba a ventil egr, tak cítím hmatem sepnutí cívky pouze na ventilu egr, na ventilu turba nic. Tak je prohodíme mezi sebou a opět na egr ok, turbo nic. Zkrátka se ten jeden (i když jsou oba úplně stejné) chová mrtvě, a ho dám kamkoli.

k BSM: bylo komplet venku, pojistka ok (resp. všechny pojistky ok), přívodní kabel k BSM ok, kabel z BSM do motorku ok, motorek sólo ok, takže je celkem možné, že je v háji relátko v BSM, zbytek proměřen multimetrem a všude ok.

Jinak, auto tahá jako vzteklé, do Prahy jsem jel 3hod a bez závady, nouzák jsem se snažil navodit, ale prostě se mu nechtělo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator