Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: VDO displej - telematika
Stirius
17.05.2010 18:38 - Re: VDO displej - telematika
99
Ahoj,

dostal jsem do ruky druhou telematiku, má napsané VDO-02, stará jen VDO, ale jinak vypadají naprosto shodně. Stejně tak mám k dispozici nový displej. Jak asi víte, C5 jsem koupil tak před měsícem a telematika jela jen sem tam. Proto mi jeden týpek poslal druhou včetně displeje zadara z auta, co měl na ND. Ale dnes jsem to zkusil prohodit a nic, vůbec nic. Zkusil jsem i odpojit a zapojit baterku. Vůbec nic nenaskočí, prostě na displeji černo, nefunguje ani ovládání rádia, takže to není v displeji. Jakým způsobem by se to mělo zapojit? Není tam nějaké vymazání flashky, disku nebo čehokoliv a znova to nahodit? Po jaké době má naskočit displej, už jen při otočení klíčku? Vím, že mi to kdysi napsalo, a vložím systémové CD, teď prostě nic, tma s jednou i druhou telematikou, jedním i druhým displejem. Nemůže být průser někde jinde? Není nějaký konkrétní postup jak to vyměnit? Jo a když vypnu klíček, tak telematika svítí a nezhasne snad ani za 3 minuty, je to normální? Někde jsem četl, že má zhasnout, jak si uloží info...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator