Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
tombiker
13.05.2010 12:10 - Koupě C5 break 2.0 HDI - 2002 - prosím pomoc !!
99
Zdravím všechny, po letech strávených ve fiatech pošilhávám po luxusnější káře a mám možnost jít do C5 - jezdil v tom kolega a vřelůe mi to doporučoval takže moc neváhám ale auto má tyto nedostatky tak prosím přítomné zkušené o rady :

1. auto je dovoz ale už tu jezdí 3 roky a pán se prý o něj pěčlivě staral, nisméně má jen jeden klíč s DO

2. po nastartování i když je motor teplý se klepe a to se přenáší i do kabiny a vibruje i volant, prý špatný silenblok někde pod motorem ? ale dle f=ora co jsem pročetl tak by to mohly být vtřiky ale ty prý měnil, jinak po rozjetí vůz jede jak má , nijak nekucká ani se nedusí, zkoušel jsem oddělat víčko pro nalévaní oleje na chvilku se objevil bílý kouř ale ne moc a stříká z toho olej to je asi běžné..??, po nastartovaní i telého z výfuku lehce bíly kouř ale když pžidáte tak nic jen když opravdu max zatůruju tak lehce černý...

3. ukazatel spotřeby aktuální jede, ale průměrná ukazuje blafy 0,7 l ,. den před tím 0,6... prý se počítá až po nějaké ujeté době, resp i když to auto stojí, mě to u stila ukazovalo prakticky omažitě a ještě tam svítí neustále 9999 km a nehýbe se to nahoru ani dolů - dojezd ukazuje

4. jsem laik ale ta kontrolka oleje na prave straně budíků - to je hladina oleje nebo tlak ? Je to na volnoběh lechce nad tou modrou čárkou, po zahrátí resp když už to jede tak to soupne ale ne moc

jinak se mi auto max. zamlouvá, vše tam má vyměněné i kotouče, brzdy teda přední malinko píst¨kají ale destičky jsou O.K., hydraulika, zvedání funguje , jen když jsem se díval pod motor tak na pravé straně jakoby z těch plastů prosakoval olej...

Jo má prý udajně najeto 200 tis

Děkuji všem za rady, nerad bych se spálil s prvním citroenem...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator