Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Závada omezovače rychlosti / C5 II
zdenekb
12.05.2010 22:20 - Re: Závada omezovače rychlosti / C5 II
99
Tak jsem zkoušel tempomat, rychlost nastavím, drží, můžu krokovat nahoru i dolu, zrychluje a zpomaluje správně. Po přidání plynu a ubrání se vrátí zpátky na nastavenou rychlost, při uknutí na brzdu nebo na spojku se tempomat vypne. Zdá se mi tedy, že funguje normálně.
Dlouho jsem omezovač rychlosti nepoužil (celou zimu) a teď jsem ho pustil poprvé od výměny brzdového spínače. Nemohlo se něco stát při výměně? (kostra nebo něco takového? To by mi šlo dohromady s tím "zkrat na plus pól" - když utrhneš kostru, mᚠna tom drátě potenciál zdroje. ).
Na výtisku protokolů z diagnostiky je Multi-Diag a Actia. Testovali to při vypnutém i zapnutém motoru. V kontextu poruchy u koherence napětí snímače při chodu motoru je uveden Kód závady počítače P1614 a u Zkrat na plus pól je to P1644 (jsou tam k obojímu i polohy pedálu akcelerace - 34,28/33,98 a 28,32/28,03, napětí, stav pedálů a další). Pak je tam ještě něco k tomu natočení volantu, to je ale nejspíš jiné téma. Celkem má protokol 7 stránek.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator