Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
KostaKE
04.05.2010 21:35 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
Po troch peknych rokoch vozenia sa mi BX Break 1,9D zacal doslova rozpadavat, kazdy tyzden sa nieco pokazilo... servis je sice uzasne lacny, ale uz som chcel zas jazdit aj mimo mesto a priatelkine auto (golf IV TDI) je taky skackavy somarik, dlha cesta je v nom utrpenie. Tiez po kazdodenoom jazdeni na firemnom i-CTDi uz som mal diesla dost a chcel som tiche auto.

Tak som obehal vsetky bazare a posedel vo vsetkom co malo kolesa... karoseria mohla byt akakolvek, hlavne nech sa v tom dobre sedi a ma to 4 dvere. V uzsom vybere mi bol najsympatickejsi P406 2002 3,0 V6 LPG (az na ten kufor) ale majitel mi ZATAJIL leasing... takze dalsie vyberove kolo... C5 sice bola stale vo vybere, ale C5 I sa mi nepacila dizajnovo a C5 II bola tak na hrane rozpoctu... nakoniec ale rozpocet trochu vzrastol a vo finale sa stretli:
C8 3,0 V6 2003 AT4 Exclusive LPG vs.
C5 II 3,0 V6 2005 AT6 Exclusive ... z menej km a v lepsom stave

uz som bol proste nakazeny V6 chorobou z toho P406 + po 3000km za tyzden v golfe som uz chcel automat...
a zvitazilo krajsie auto v ktorom sa lepsie sedelo

takze zvitazilo auto ktoreho fotky pripajam...

Momentalne nas C5 velmi tesi, mam s nim zatial tieto 2 problemy:
1. spotreba - ale to po doserviservisovani budem riesit instalaciou LPG
2. priatelka chce stale soferovat!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator