Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor chladiče (Sahara)
alx
03.05.2010 13:39 - Re: Ventilátor chladiče (Sahara)
Administr?tor
V poslednich dnech jsem take resil ventilator chladice. Zjistil jsem, ze nejde ve ctvrtek odpoledne, kdyz mi auto zahlasilo, ze teplota motoru je prilis velka a rozsvitila se stopka.

Ventilator jsem tedy vyndal, sundal vrtuli, odmontoval samotny motor a vzal jej domu, abych se na nej v klidu mohl podivat. Na stole jsem ho zapojil a tocil se, i kdyz ponekud nepravidelne. Dale jsem zjistil, ze je nerozebiratelne smontovan, avsak me se ho rozebrat podarilo
Po rozdelani jsem zjistil, ze jeden ze ctyr uhliku je zadreny a nehybe se. Vycistil jsem a rozhybal jej. Nasledne se chod ventilatoru zlepsil, takze jsem v dobre nalade sel do auta ho namontovat. Problem vsak nebyl ve ventilatoru, ale zjevne nekde jinde, protoze ventilator se porad netocil ....

Nakonec problem byl na privodnim kabelu, kde je konektor a uvnitr byly kontakty zoxidovane a nepouzitelne. Takze jsem konektor odstranil, pripojil natvrdo (bez toho konektoru) a je vystarano, vsechny rychlosti funguji jak maji

Z toho plyne, zkontroluj vsechny kontakty a spoje, problem muze byt i ve vyhratem rele. Hodne zdaru

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator