Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: První kroky a rady po koupi C5
Darja
28.04.2010 00:36 - Re: První kroky a rady po koupi C5
99
Vítej v klubu V6.

No, upřímně, ty kiláky jsou pitomost, V6 nemají lidi, co jezdí ročně ani né 10 tisíc. Cena je podezřele a směsně nízká (bodejď by ne, chcíplá jednotka telematiky, použitá okol 10tis), vejfuk viditelně uhnil (proto je tam Rámus - nový koncák je skoro za 30, Rámus je jen za 12 ) a ten nehnije ani ne v 100tis, já mám 182 tis a mám stále origo.


Jako první jdi na diag a zjisti si, o kolik je to stočené (můj hrubej odhad bude reál 150-200).
Jako druhá věc: rozvody (potkaná V6=shodit ze skály)
Další věc: veškeré náplně (servisce dneska NIKDO nevěří), jak oleje, brzdovka, LDS...
Třetí věc: okamžitě vyměň olej v AP, ve 4HP20 mění se každých 40tisíc, nějakých 150tis mohl říct jen tupec.
Čtvrtá věc: jdi na geometrii, nech si vyvážit kola a nešpekuluj s gumama.

Hlavně diagnostika diagnostika a diagnostika. Musíš vycházet z toho, kolik má auto skutečně najeto a dle toho odvozovat servis. A nevěřit servisce / barazistům a podobně. V6 se v ČR nenosí (tady kraluje nafta), jediné, jak bazaristi auto prodají, stočí ho a pak to dávají za podezřele směšnou sumu jako voňafku, však se někdo chytí.

A o náročnosti servisu V6 jsem psala kilometrové příběhy (stačí pohledat). Je to něco extra, chce to extra peníze...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator