Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ovládání (funkce) klimatizace/topeni
JirkaŘ
27.04.2010 10:39 - Re: Ovládání (funkce) klimatizace/topeni
99
M.P. - Ano, tak to je. ECO = odstavený kompresor / nejede klima. Ještě je ale tady jedna možná poloha !
Pokud mᚠzvolený režim AUTO = svítí zelená kontrolka... a chceš si zvýšit otáčky ventilátoru ručně, tak po navolení rychlosti ventilátoru zelená kontrolka zhasne , protože jsi vlastně zrušil automatický režim, ale klima jede dále - podle tvého nastavení pouze nesvítí žádná kontrolka (ani zelená, ani oranžová).

Jinak jsem se vrátil právě ze servisu. Dělali mi údržbu klimatizace, desinfekce výparníku (240 kč) , Kabinový filt uhlíkový (450 kč- cena za díl, měnil jsem si sám, výměna chladiva a kompres.oleje (690 kč). Systém byl téměř na 0 = nechladil, ale těsní. Je otázka kdy se s klimou dělala údržba (jestli vůbec... měnili jen kabinové filtry při servisním intervalu 1/za 20 000 km - cena filtru v CITROEN servisu 856 kč + 45 kč za práci s výměnou)) Usuzuji podle toho, že když jsem v autorizovaném servisu se ptal šéfa na to kdy se dělá u nich klima, tak řekl, že pokud si o to zákazník vysloveně nepožádá, tak až tehdy když systém netěsní. (Když klima nejede)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator