Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
jruze
19.04.2010 22:23 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
U??vate?
Liborsali napsal(a):
Předpokládám že diagnostika byla OK. Do tohoto servisu jezdím pravidelně a jsem s ním spokojený. Dneska jsem si nechal udělat tu diagnostiku a chystám se v týdnu to auto tam nechat aby mi to kousek po kousku prošel a našel závadu. Jenom jsem myslel že bych tu našel aspoň základní odpověď abych věděl kde hlavně hledat. Doufám že nebude vychozené turbo


Zatím vždy a každému s poruchou byla hláška vysoký tlak- což je logické z důvodu že turbo je v nízkých otáčkách otevřeno naplno a s rostoucími otáčkami se přivírá(snižuje jeho výkon)(zjednodušeně řečeno) Pokud ti to hlásí nízký tlak tak podle mne nefunkční regulace výkonu(ten mechanismus v turbu co přivírá průchod přes turbo-přidřený v zavřeném stavu) nebo nefunkční elektro ventil,který to drží též zavřené,ale ten podtlak by za čas utekl,nebo jen vadné čidlo,váha-to by byly ty nejlepší závady-diagnostika by mněla říct víc.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator