Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rybářská C5 klika........
máca
18.04.2010 08:39 - Re: Rybářská C5 klika........
U??vate?
Ahoj rybáři.Mám sedana a pěulí jezdíme převážně na větší vzdálenosti- dovolená po Česku, závody, víkendy.Vozíme s sebou dost věcí kapráky, vláčečky, sumčáky,feeder, a v poslední době jsme začali i mušku, takže ještě toto.Samozřejmě k tomu jsou ještě potřeba další a další věci a když to zdvojnásobím, je toho dost.Takže i když je kufr prostorný, musím sklopit zadní sedačky a na střechu dát ještě rakev.I takhle naložená pětka jede super.V terénu jsem také použila možnost hydrauliky.Myslím, že toto auto prostě na rybaření je výborné.Když jezdíme na ryby v okolí domova, tak jezdíme kombikem Opel astra, který je pracovní auto a na krátké vzdálenosti využíváme jeho.Jinak na Berounku chodíme i pěšky, protože bydlíme hned u ní.Zrovna včera jsme vyrazili na kapry.Já jsem si hned 2 chytla, sice menší 41 a 50 cm, ale moc pěkný.Trochu jsem si při tom spálila obličej od sluníčka, ale rybačka byla pěkná.Jinak doporučuju Krahulčí asi 4km od Telče.Nádhernej soukromej rybník s velkýma rybama a krásnou chatou /spíš domek/k pronajmutí.Pak Mrhal u Č.Budějovic taktéž soukromý revír s pronajatím chatek.Tam jezdíme každý rok na jesetery.Jsme tedy rybáři chy a pus, to už musí být, že si nějakou rybu odneseme.Odkud si ji odneseme, tak to ze soukromého rybníku na Zbirohu, kam jezdíme na pstruhy a siveny.Zatím účelem tam jedem, když máme chu na pstruha.Tak Petrův zdar!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator