Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
Barbar
11.04.2010 18:15 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
Ahojte všichni,od 22.3.tohoto roku jsem šastným majitelem C5ky a dostal jsem se k ní vlastně náhodou
Zhruba před 3 měsíci se mi začala rozpadat moje 18 let "mladá" Mazda 323F a tak jsem začal shánět co bych si tak mohl pořídit jiného v mnou přijatelné cenové kategorii.Chtěl jsem auto střední třídy,5dvéř,klima,5 - 7 let stáří,nafta a cena kolem 150 tis.kč.Mno,viděl jsem těch aut dost,ale co se mi líbilo bylo buď moc drahé,anebo podezřelé.Prostě a dobře nakonec mi zůstaly ve výběru Laguna a C5.Dva mí kolegové mají Laguny a nedají na ně dopustit,takže zcela logicky mě přesvědčovali o tom že právě to by měla být má volba,která byla umocněna prvním seznámením s C5kou.Sedl jsem si totiž do jedné,abych vyzkoušel jaké to je a byl jsem strašně zklamán.Sedačky prosezené a uvolněné,navíc po silném kuřákovi brr.
20.3. jsem přišel do styku s druhou C5kou byla sice 4 roky stará,ale zcela evidentně bylo vidět že má nalítáno hodně moc,ačkoliv měla na tachometru 140 000km.Už jsem byl pomalu přesvědčen o tom že tohle auto rozhodně nechci,ale na zpáteční cestě jsme se stavili v Praze kde jsem si sedl do třetí C5 a zcela jsem změnil názor.Cena však byla bohužel (nebo bohudík)někde jinde
V pondělí jsme vyrazili znovu do Prahy kde jsem byl domluven na prohlídce další v pořadí čtvrté C5 tentokrát 2.0 HDi Exlusiv r.v.2004 a na stará kolena jsem zahořel láskou na první pohled a posez
Zatím jsem sice najezdil jen necelou tisícovku km,ale jsem zatím maximálně spokojen.Doufám že mi to nadšení vydrží co nejdýl,bo se těším na každé svezení jak malej kluk a nemůžu se dočkat pátku kdy vyrážím na víkend na Slovensko.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator