Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Závada palivoměru
chico_bk
08.04.2010 08:10 - Re: Závada palivoměru
99
quattrop napsal(a):
Netyka se to primo kontrolky, ale palivomeru jako takoveho, tak to napisu sem. Za posledni 2 mesice se mi dvakrat stalo, ze jsem doleval naftu kdyz byl motor pusteny a ani jednou palivomer na dolite palivo nereagoval. Poprvy stacilo chcipnout a znovu nastartovat (jinak pred tim asi 40 km tvrdil stale stejny objem a nejak dolitych 20 litru nezaznamenal). A ted se mi stalo, ze jsem ujela si 300 km, mezitim nekolikrat startoval a nic. Probral se ,az kdyz jsem z cca 1/5 nadrze dotankoval plnou, jinak zase asi 20 litru nezaregistroval. I palubni pocitac vypocitaval spatne dojezd atp. Napada vas, cim to? Ted uz nikdy nebudu dolevat, kdyz motor bezi, ale prijde mi to docela divny...



No tak se mi povedlo taky dotankovat při zapnutým motoru.... Nové dotankování nepomohlo, odpojení baterie taky ne... Poradíte co s tím??? FAP mám. V nádrži je teď cca 20 litrů a ukazatel i palubní počítač stále ukazují nulu......

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator