Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Děsy na cestách
Jeffrey
02.04.2010 17:06 - Re: Děsy na cestách
99
Nedávno jedu po jižní spojce směr ČM a v tom zúžení za lanovým mostem jede v pravém pruhu TIR a za ním se tlačí Fabia. Takže já přejedu do levého, že se kolem kamionu protáhnu, abych se za ním nevlekl. Chlápek ve Fabii ale nečumí do zrcátka a rozhodl se TIR také předjet. (pozn: všiml jsem si, že při přejetí čučí do středního zrcátka, což je ta největší kravina, co může udělat a nevidí tak předjíždějící auto v mrtvém bodě) Už podle jeho chování za kamionem jsem byl opatrnější, takže šlápnu na brzdy a nechám ho zařadit před sebe, ale to bych ještě překousnul, jenže ten magor začal rádoby předjíždět kamion, já za ním a on se zastaví na úrovni tahače a jedou v tom úzkém úseku souběžně. Já jsem jenom čekal, kdy mě návěs plácne přes hubu nebo kdy kamionu bouchne guma a půjdu do kopru. Takže jsem na toho fabiatika začal troubit, a dokončí předjíždění a uhne do hajzlu. Ještě se pán divil, co prý je. Kdybychom zůstali někde dál na křižovatce stát, tak nelením a půjdu mu gratulovat, že je dobrej sebevrah

pozn: Pán totiž na úrovni kabiny tahače zjistil, že by překročil rychlost o 1km/hod, tak si předjíždění rozmyslel a chtěl nás nechat dobrovolně rozmáčknout.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator