Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Závada omezovače rychlosti / C5 II
Lobos
21.03.2010 11:06 - Závada omezovače rychlosti / C5 II
99
Zdravím všechny citroeňáky.Chtěl bych se s vámi podělit o zkušenostech z opravou omezováče rychlosti na C5 II.Jednoho dne se mi při zapnutí omezovače rychlosti rozsvítil nápis servis.Neváhal jsem a navštívil jsem autorizovány servis citroen u nás.Raději neuvádim jaký.Tam mi bylo zděleno že je vadná elektronika a cena při které jsem polknul na sucho.No co zkusím to někde jinde.Po doporučení kolegy také z C 5 II jsem navštívil soukromého autoelektrikáře který vlastni diagnostiku na citroeny a žasnul jsem.Závada na akcelelátoru,malinký spínač pod pedálem bohužel ale autorizovány nahradní díl.Znovu do citroenu a další šok.Onen maličký spínaček v ceně asi 200kč je současti celého plynového pedálu tudíž musím zakoupit celý pedál a cena 5000kč a něco.Znovu zpět, ůsměv opraváře.Za hodinu se stavte.Za necelou hodinu jsem zpátky,auto venku a zdělení že je hotovo.Cena i s prací 800 kč a 2letá zaruka.Samozřejmostí bylo vřelé poděkováni a zkušenost navíc.Nežente se hned do servisu.Tam nás maji jako dojné kravičky.Co chcete máme přece luxusní bouráky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator