Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: 3x pípnutí při startu
JirkaŘ
19.03.2010 06:34 - Re: 3x pípnutí při startu
99
Jak to tady tak sleduji...tak "pípám" taky . Všiml jsem si že to většinou udělá tehdy, tedy vždy když startuji a v tom okamžiku ještě manželka, nebo děcka nemají zavřené dveře. Pravda ale je, že občas si na vše počkám až je zavřeno, jsem připásán, pomalu otočím klíčkem v zapalování, počkám až všechno zhasne (kontrolky) zůstane svítit jen symbol motoru a SERVICE ..no a startuji. Motor chytne, ty dvě poslední kontrolky zhasnou a občas mi to zapípá 3x (nic nenapíše). Moje mi říká, že tam máme asi slepice.... Už jsme si ale na to zvykli, hlavně že to na panelu nepíše nic.
Takže co jsem si všiml , zapípá to buď samo bez hlášky, a nebo tehdy když to má skutečnou přičinu, nechám otevřené dveře, nedovřené dveře - tehdy se objeví i upozornění na displeji. Zapípá to i tehdy když je venkovní teplota od +3 do -3°C, napíše také upozornění na displej. No a naposledy ještě tehdy když startuji, motro chytne a já nemám ještě zapnutý pás.(Tehdy ale svítí taky smbol pásu na palubovce. Na displeji se objeví upozornění že ho nemám zapnutý..)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator