Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Disky a pneu na C5 - obecně
Petr72
17.03.2010 14:31 - Re: Disky a pneu na C5 - obecně
U??vate?
Dutch napsal(a):
Je to taky o penezich jako vse, od koupi uz jsem do C5 dal vic nez bylo v planu...

Luki C5 - srovnavat GT-R a C5 je jako jablka a hrusky...u C5, na ktere mam balony 205/65/15 a jezdim jako tata od rodiny v poklidu a klidnou jizdou potreba novych gum, ktery budou drzet lip v zatackach a zabrzdi o centimetr driv asi bude muset ustoupit jinym nakladum. Samozrejme, mit v zadku mincovnu, tak si je taky koupim. Navic kolik lidi ty gumy ma starsi/z druhy uky/bouracky ani o tom nevite a rikaji si jak sedi dobre....

Ale jak je tu zvykem - dal jsem jasny dotaz - jak je to s rozdilnosti pneu na naprave dle zakona/vyhlasky a na konkeretni dotaz jsem dosud opoved NEDOSTAL, zato vsichni odbornici radi koupit nove gumy - Je to ta sama logika jako kdybych sem dal dotaz zda si koupit novou C5 nebo jetou....vsichni napisou novou

Pokud si dobře pamatuju tak na jedné nápravě musíš mít pneu se stejným rozměrem (včetně rychlostního a hmotnostního indexu), se stejným dezénem a i stejným výrobcem ( Nesmí být vyrobena jedna v Potugalsku a druhá ve Zlíně)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator