Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chladici system - ztraci se voda
Bery62
15.03.2010 12:06 - Re: Chladici system - ztraci se voda
Za?iato?n?k
Má zkušenost je taková. Poprvé byla voda kolem víčka vyrovnávací nádržky, hadice z chladiče tvrdé jako kámen - výrok - prasklé těsnění pod hlavou. Výměna těsnění, tlakování a přebroušení hlavy. Po opravě zhruba 500 - 700 km v pohodě, pak se znovu začala strácet voda z chladiče, hadice z chladiče tvrdé jako kámen. Postupně se stav zhoršoval a tak došlo na další opravu. Nové tlakování hlavy a prý prasklina, opraveno zavařením. Dalších 1000km a opět problémy. Únik vody ještě větší a rychlejší, nepomohlo ani odvrtané víčko s hadičkou do flašky. Dokonce se mi stalo, že před vyjetím byla hladina v nádržce na rysce, po vyjetí z garáže ale už byla hláška počítače že je málo vody. Stačilo pomalu otevřít víčko nádržky a hladina se vrátila na rysku, tak byl natlakovaný cladící systém. Za celou dobu mi však žádná hadice ani jiná součást chladiče nepraskla. Po různých dotazech u lidí co mají zkušenosti s motory, jsem se dozvěděl, že nejspíš bude prasklý nebo prohnutý blok motoru, Vzhledem k tomu, jak se můj motor choval, je to prý nejpravděpodobnější závada. Takže jsem nakonec vyměnil motor. Ten starý mám doma a zatím jsem neměl čas ho rozebrat a zjistit skutečnou závadu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator