Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Krytky ostrikovacu svetel
najk
04.03.2010 09:55 - Re: kde sehnat kryty na ostřikovače?
99
Poffa napsal(a):
Najk tak to si mal asi štastie lebo mne prvú striebonú podla čísla a ani podla vzorkovníku netrafili boli asi o tri odtiene inde


dle technika v lakovně: největší průšvih jsou auta, které byly nastříkané první a poslední v dané barvě. Jinak dobrá lakovna má originální program pro danou značku a umí to namíchat. Já měl ale auto asi první nebo poslední a nebylo to ono. Protože dle čísla když našel šablonu a přiložil tak nic moc (dělal jsem kousek nárazníku), na dané číslo (co mám na autě) byly tři odstíny , nakonec se tedy strefily, ale stejně na sluníčku mám těch zlatých teček poskrovnu , ale hlavně na tych krytkách se to ztratí, protože jsou malé a hlavně ohraničené spárou, to na ploše by bylo horší, jinak malinké poškození na kapotě (od kamínků) mi poradil, a si trochu spreje stříknu na víčko, nechat přischnout a pak teprve třeba sirkou položit barvu do dírky - no a že těch "dírek" od kamínků na kapotě po této zimě mám

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator