Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Slaby vykon 2,2hdi
jiskrabk
23.02.2010 11:47 - Slaby vykon 2,2hdi
99
Ahoj,
vím že už se to tu párkrát řešily podobné věci, ale zatím jsem stále nenašel řešení mého problému.

Motor mi postupně ztratil výkon šla mi nahoru spotřeba (cca. o 1-2l více než jsem byl zvyklý).
Byl jsem na diag. ale nic nenašli, tak mi smazali závady a mám to zkusit jestli se to zlepší. Nezlepšilo. Pak jsem podle rad na forech kontroloval hadice a našel ulomené ovládací táhlo škrtící klapky. To jsem dočasně přidrátkoval, takže teď funguje a taky jsem vyčistil váhu vzduchu jak tu bylo popsáno. Motor se trochu zlepšil, táhne plynuleji (předtím trochu kolísala síla v tahu), ale stále si myslím, že to není ono. S nohou na podlaze se tomu nad 140-150 uz nechce ani na rovinkách. Subjektivně mám dojem že se tomu nad nějakých 3 nebo 3,5 tisice otaček nechce.

Napadlo mne ještě zkusit poladit plynové táhlo, jak je tu řešeno v jiných vláknech, ale nevím jestli je to na 2,2 stejné jako na 2,0? Má toto seřízení vliv jen na výkon nebo i na spotřebu? resp. má to vůbec cenu dělat - může to vyřesit můj problém?

Poslední co mne ještě napadlo, tak že váha vzduchu je špatná na tolik, že jí ani vyčištění nepomohlo dostatečně, ale to bych čekal, že na diagnostice něco najdou.

Máte někdo zkušenost nebo radu? Díky.
Jirka

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator