Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: zlomená vnitřní klika dveří u řidiče
JirkaŘ
16.02.2010 18:43 - Re: zlomená vnitřní klika dveří u řidiče
99
Doufak: koukám reaguješ na dotaz kocicirada... více by prozradilo, kdyby v profilu u sebe měl alespoň jednu fotku vozu... Možná si jen spletl rok výroby s rokem uvedení do provozu, protože například u toho mého vozu jsem zjistlil podle VINu, že (a podle všechmožných štítků uvnitř vozu) že vyroben byl sice Červenec/Srpen 2004, dodán do Citroenu Orlová v Září 2004 kde bylo jako předváděcí, ALE uvedení do provozu v techničáku je až při prodeji 1. majitelce ke konci Prosince 2004 což mě mylně vedlo k myšlence že budu mít C5 II.... (už se dělala v září 2004)

Takže možná kocicirada má rok uvedení do provozu 2005... Jinak, tak mě napadá, nebude rychlejší obětovat cca 1300 kč za koupení nového dílu ? Bude jistota že už vydrží . Sám jsem se o tom přesvědčil před 2-ma měsíci... Koukni na fotky a poznᚠrozdíl mezi starým a novým vylepšeným dílem. Opravovaný starý díl... upřímně nevím na jak dlouho by byl dobrý. A ty 2-3 dny kdy jsem si všelijak otevíral dveře... stačilo mi to... fotky : .link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator