Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: ''vyháknutá'' ruční brzda u pravého předního kola
Hedgehok
12.02.2010 20:41 - ''vyháknutá'' ruční brzda u pravého předního kola
Za?iato?n?k
Dobrý den zdravím všechny C-pětkaře,potřebuji poradit - jak opravit ruční brzdu.Závada vznikla tím,že se řidič snažil popojet vpřed se zataženou ručkou.Do té doby zatahovala páka ruční brzdy tak 5 cm,nyní tak 25 cm nad stř.tunelem.Je to dáno tím že levé kolo je v pořádku,ale u pravého je spadlé zavěšení.Sám nevím jak to tam vypadá,ale zpátky to nasadil jeden známý tím,že sáhnul za blatník,bez koukání jen podle hmatu našel zavěšení,zaháknul a ručka zase fungovala na plno.2 dny.Ve značkovém servisu mne upozornili že to mohou být celé "lanovody"(četl jsem zdejší problemy s názvoslovím),které stojí tak vokolo 2500,-kč/materiál.Nakonec od toho upustili,prohlídli,sdělili mi že lanovody není třeba měnit,zřejmě taky zavěsili-na 2-3dny.I na potřetí to spadlo opět.Asi při přejezdu nějaké nerovnosti,otřesu,se to vyhákne.Potřebuji radu,má někdo zde zkušenost s podobným problémem?Je potřeba něco měnit,nebo se to dá poladit?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator