Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kdo kde potkal hajzla
pepik
09.02.2010 11:33 - Re: Kdo kde potkal hajzla
99
Já neska potkal blba. Předjížděl mě novej SUPERB v combu (viděl jsem ho poprvé v životě) ve stoupáku ze Želivce na Křížka -praha východ. Všichni jsme jeli pěkně v řádku, jen tomuhle se zdálo že jedeme nějak pomalu a tak se nám jal ukázat jak mu to jede. Jenže mu na kopci končil rychlej pruh a on se musel někam zařadit. Když jel vedle mě, sundal jsem nohu z plynu ( ikdyž to není mým zvykem) on mi za mou dobrotu hodil takovou myšku........ a tak jsem ho probliknul a zatroubil......tím by to mohlo zkončit. To ale NÉ Superb šel prudce na brzdy a zastavil, pán vylez a řval ty krávo co děláš, v tu chvíli jsem z auta vyběh já a chtěl jsem si s ním ručně promluvit, pán okamžitě skočil do auta a uháněl ku Praze. A proč KRÁVO? Citron jsem koupil mojí ženě a ona si dala svoje jméno na kufr auta, skla máme zatmavený a tak není vidět kdo v něm jede. Myslím že byl dost překvapenej, když se proti němu postavil stodeseti kilovej nasranej hasič.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator