Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vstřiky 1,6HDi
ludek
06.02.2010 14:51 - Re: Vstřiky 1,6HDi
99
Ahoj
po delší době moje zkušenosti. Vstřiky opravdu nejdou nakódovat. Auto co jsem je převzal od mechanika jede o hodně lépe. Auto nepadalo do nouzového režimu. Nekouří. Zapojil jsem zpátky EGR ventil a jel do servisu Citroen ve Znojmě jestli se jim to opravdu nepodaří nakódovat. Nešlo. Nahráli i nový software.Při tom si jednotka vše otestovala a vše OK i EGR. Po zkušební jízdě technik naznal že auto jede dobře a pokud nebude nějak větší spotřeba by to neřešil. A tak jsem jezdil. Zdálo se mně že auto v otáčkách 1700 -2200 nějak netáhne. A tak jsem ho odzkoušel a zjistil jsem že otvírá od 1200 do 2200 ot.Tak jsem ho znova zaslepil.
A už to jede v pohodě. Spotřeba ve městě 7l studený motor, do konce roku byl průměr 6 litrů.
Od Nového roku je průměr 6,2 při 1750 km. Takže pohoda. Jen tak na okraj, hned po novém softweru proběhla regenerace FAP a pak ještě dvakrát. Pojedu ještě na dignostiku zjistit co píše protože jsem měl pernamentní závadu -Nikdy nenapájené žhavící svíčky- . Ale auto normálně startuje ale kontrolka žhavení nikdy nesvítila, jen jednou v minus 21 st. se rosvítila na tři vteřiny a normálně jsem nastartoval. Jinak jsem zjistil taky že dost záleží na kvalitě nafty. To zatím vše Ahoj

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator