Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
milanp
04.02.2010 21:30 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
Ahoj
Proč mám jsem koupil C5? Abych řekl pravdu ani nevím proč. Předchozí (Seat Toledo)dosloužilo.začalo se rozpadat na základní prvky tak bylo nutno se rozhlédnout po něčem jiném. No a jelikož jezdím každý den tak něco pohodlného a s velkým kufrem,jezdíme totiž se synkem závody modelů lodí. Koktávku jsem zavrhl hned ,mám ji jako služební no a nic moc. Další na řadě Pasat-drahý a podivně málo natočených kilometrů . No je to ostatně u všech aut v našich bazarech (to je však kapitola sama pro sebe).No a potom při jedné služebce v Brně v Dopravním podniku jsem uviděl Citrónka C5. Abych řek pravdu do té doby jsem jaksi toto auto vůbec neregistroval. Majitel byl tak ochotný že mě hned posadil dovnitř a řekl jeď tady po vozovně ! Prostě bomba!! Pohoda a vlnění. Trochu mě to připomnělo moje první auto Moskvič. Kdo v roce 1985 znal vozový park ČSSR tak pochopí.Abych se vrátil k C5. Kde koupit? U nás určitě nééé!!! Po projetí hodně bazarů zklamání, opotřebované ale najeto 85000-95000km,podivné u vozu r.v.2001.No jedině dovoz. U dovozců vozidel se zahraničí při dotazu na vozidlo za cca 4000 euro následovala v lepším případě odpověď " Vraky nevozíme" Až nakonec tady majitel pan Pipek projevil velice vstřícné jednání. A tak ji mám doma ! Mám zatím najeto pouze 3500km ale musím zaklepat ani v tomto počasí není žádný problém (-20 a hromady sněhu) Jo a ještě jedna maličkost ,při potkávání jiné C5 mě její řidiči zdraví. To se mi u předchozích vozů nestávalo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator