Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Čalounění interiéru
Dutch
13.01.2010 22:07 - Re: Čalounění interiéru
99
Darjo - trochu to upresnim - jendu plotenku mam vyhrezlou L5S1 a druhou prasklou /asi o 2 klouby vejs/. Cvicebni rehebalitaci mam za sebou, dokud jsem cvicil /asi 3/4 roku 2x-3x denne 15min./, tak mi zada boleli jeste vic. pak jsem prestal a boli jenom po namaze nebo blbym pohybu. Doktor mi fakt poradil, cituji : Jedine, co vam mohu poradit je abyste si zvysil prah bolesti. ...od ty doby marne hledam ten potenciometr. jsme ve stadiu, kdy se zadama toho moc nezmuzu a dokud to bude aspon trochu unosny, budu fungovat a oddalovat nastup pod kudlu. Jo....jeste teda zhubnout by taky pomohlo...


Je jeste jedna vec co to hodne ovlivnuje mimo tvaru sedacek a to jak ej tvrdy auto. Ta moje nova C5 mi prijde hoooodne tvrda. Necham zkontrolovat koule jeslti jsou O.K., jinak si rad necham poradit co s tim aby bylo auto mekci. Mrknu jeste jak jsou nahusteny gumy - kdyby byly prefoukly, je to taky dost znat. Dal uz ale nevim.
Napada te neco jak auto zmekcit ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator