Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
klematis
13.01.2010 19:08 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
Za?iato?n?k
Tak co se týče Citroenů, tak jsem začal v roce 1996 s Citroen XM 2i. Auto koupené v bazaru za dobrý peníze, ale dát ho dohromady k obrazu svému stálo dalších osmdesát tisíc. Po dvou letech jsem si nechal dovést Citroen XM 3I V6. To byla pohodička. Běžný servis a rok a půl dávání dohromady elektriku. Díky tomu že mám servis na elektroniku, tak vše svépomocí. Zůstal mi sloužit celkem 11let. Před pěti lety jsem ještě koupil Citroen Xantia kombi 2i automat. Perfektní dělník. Bez problémů. Mám ho dodnes. V září jsem koupil Citroen C5. Co se týče pohodlí, tak je to přesně jak jsem měl auta po sobě. C5 je nejhorší. Ovšem pokud se člověk dostane do problémů, tak před C5 smekám. Ani jedno z předchozích Citroenů by nezvládlo ve 110Km na dálnici plný brzdy a plný rejd, když mě přistálo 50m před auto v levém jízdním pruhu jiné auto které havarovalo a přiletělo vzduchem. Díky brzdovému asistentovi, ESP atd jsem se vyhnul bez jediného škrábnutí. Od té doby nedám na C5 dopustit..link.
.link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator