Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Autorizovaný servis - Slovensko
palohasic
07.01.2009 10:08 - Re: Autorizovaný servis - Slovensko
99
stano1 napsal(a):
Ahoj drobec. Ja chodí od roku 2005 Vidličkovi do Trenčína-doteraz OK. Dokonca je tam mechanik čo má tiež C5 2.2 Hdi.
Začal som tam chodi so saxom potom s C3(obe boli služobné).Na mojej C5 mi tam menili ložiská na zadnej náprave, olej atď.Zatial spokojnos. (až na tie ceny)



Ja osobnú skúsenos s Citroenom servisom nemám.
Ale kúpil som Citroen C5 v Trenčíne srvisovaná v u p. Vidličku a pani čo mala toto auto na starosti vo firme mi povedala, že ochota strašná.Napr. sa stalo že vozidlo bolo v Servise,opravili ho a vozidlo vyparkovali pred servis bez toho aby zavolai do firmy aby si prišli po auto!
Firma sídli 1KM od Ciroenu!!!!! Čo je podža mňa chrapúňstvo už len z toho dôvodu že nové auto stálo viac ako Milión SK.
Pani vo firme bola vežmi ochotná a dala mi potvrdenky a fakturácie čo všetko menili na aute od roku 2007.Dám to do denníčka v Sobotu.

Teraz má autíčko 227.000km a mám ís do servisu v Trenčíne kontrola po 230.000km.

Chcel by som ís k nám do Žiliny aby mi zistili čo treba vymeni. Vymenim si to sám ako písalo čo si spravíš to máš!

Ja mám dobrý servis v Žiline firma MOTOPO kúsok od Hypertesca.A na cene sa dalo vždy dohodnú či s papierom alebo bez

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator