Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 I - klapky
petrik1
21.03.2008 14:46 - Re: Problémy s topením v C5 I - klapky
99
Cau Tief,
na diagnostike som bol v den ked som kupoval auto. Pozrel vseobecne chybove zaznami. Jedine co mi zistili, ze niektory zhavic bude zly. Doma som to pozrel a vsetky zhavice boli zle. Diagnostika nevie zistit, ze ci odite jeden zhavic, lebo to ani nema odkial zistit kedze su paralelne a uz ziadne cidla teploty vo valcoch nie su. Ked su zle vsetky, tak netecie ziadny prud, az vtedy to vyhodnoti ako chybu.
Uz ked som pri zhaveni, tak som zistil veci, ktore mozno vy uz davno viete. Ja som si myslel ze doba zhavenia je rovnaka ako svieti kontrolka zhavenia na pristrojovke. Ale nie je to tak
Pri skruteni kluca zacne zhavit s napatim 11V a ked zhasne kontroka vtedy sa uz moze startovat. Neznamena to ze zhavenie uz vyplo. Zhavi to este asi 10sec. Potom to vypne aby sa akumulator nevybil. Ale ked nastartujes tak potom zapne zhavenie znova ale uz s napatim 14V a to az na ~5minut! Vonku bolo asi 7st. ked som to meral.
Tak isto si myslim ze diagnostika nezisti ci su chybne teplotne cidla napojene na klimatizaciu, lebo tie cidla su priamo pripojene na pocitac klimatizacie. Ale mozno sa mylim.
To viem ze chybne budem mat aj cidlo aj klapku, len potrebujem najprv zistit ako najjdednoduchsie sa k tomu dostanem a ci sa vsetky tieto veci nachadzaju pohromade. Fotka hlavne tych klapiek by urcite pomohla aby som sa vedel dopredu pripravit na opravu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator