Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 z jiné stránky.
Tomi2002
03.12.2008 19:54 - Re: C5 z jiné stránky.
99
Moje prvé auto bola Xsara 2.0 HDi 66kW, tak celkom náhodou, lebo dovtedy som v citrone ani len nesedel. Bola celkom v pohode, bežne opravy (čapy-naše rozbité cesty, kotúče+brzdy, oleje+filtre) Znechutilo ma iba praskutie pružiny (péro) a to jednu zimu na jednej strane a druhú zimu na druhej strane, ale v celku spokojnos. Teraz mám C5 II, 1,6 HDi, 80kW, 98-tis., zatiaž mi voda za golier ani po daždi netečie. Sem tam sa ozve nejaké zavrzganie plastu, ale nič hrozné, pri napr. 130 km žiaden aerodynamický hluk z vonku, v pohode počut rádio a netreba zvyšova hlas pri rozprávaní. Super spotreba a nato že je to 1,6 to super ahá aj keď je naložená. Trochu poču nejaký čap na prednej náprave, ale výmena bude až po zime. A ešte k údržbe, mechanické veci si robím sám a ceny náhradných dielov v internetových predajniach, resp. normálnych predajniach neodskakujú vežmi od cien iných značiek. Originály som zatial nezisoval, ale určite sú predražené ako všetky originály.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator