Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 z jiné stránky.
petrik1
03.12.2008 11:30 - Re: C5 z jiné stránky.
99
Silne stranky: mne sa C5 velmi paci, povedal by som ze interier C5 I je pre mna krajsi ako u C5 II, vysoka pasivna a aktivna bezpecnost, mala spotreba, pohodlnost, priestrannost, velke plus ze nema vzadu stredovy tunel, bohata vybava, to ze toto auto je dost nepopularne je pre nas vyhoda v dobrom pomere cena/uzitkova hodnota, nekradnu sa, povedal by som ze toto auto sa neda ukradnut na vlastnych kolesach, len odtahom.

Nevyhody: drahy servis, dost drahe nahradne diely cez siet Citroen, na prvy pohlad zlozitejsie na opravy ako ine auta, C5 I ma dost vyrobnych chyb ako: prelomena pena u prednych sedadiel (mozno to ani nezistite), pri jazde pocut dost pazvukov - vrzganie, rezonancie, podvozok je dost hlucny pri prejazde cez hrboly, problemova dualna klima, material kluciek je poddimenzovany - mozu sa zlomit, pri otvoreni zadnych 5tych dveri ti moze zatiect voda za golier po dazdi.

Este som nesedel v C5 II ale verim ze vsetky spomenute problemy tu uz boli uspesne ostranene a preto dalsie auto ktore kupim bude prave toto.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator