Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Clean diesel filter as soon as possible!
jiskrabk
23.06.2008 08:44 - Re: Clean diesel filter as soon as possible!
99
Tak jsem to pred nejakou dobou vycistil...
Slo to povolit spatne ale po asi trech hodinach marneho snazeni nakonec jeden sroub povolil a dalsi uz sli lip... Chce to dobrej povolovaci sprej a dobrou golu s dlouhou pakou. Dělal jsem to jen na zvedlem podvozku (bez heveru, zvedaku, najezdu apod...).
Nepovedlo se mi povolit zadni tlakovou trubici, tak jsem ji odpojil z rychlospojky vepredu a vyndal i s filtrem ven. Nasledne jsem ji povolil pomoci sveraku...
K samotnemu cisteni filtru... Nemel jsem k dispozici WAPku tak jsem si musel poradit jinak... vyrresilo to několik kyblu horke vody a kompresor s uzkou tryskou... Filtr jsem postupne vymachal v kyblu a vyfoukal (idealne uzkou tryskou kopmresoru kazdou dirku zvlast) a zase vymachal a vyfoukal...atd... cele asi tak 10-20 krat... Pak jsem filtr postavil predni casti na zem a zadni jsem do nej lil horkou vodu a nechaval protect skrz (s protekanim pomahalo utesnit zadni otvor a na diru po zadni trubici pritisknout kompresor a "protlacit" vodu skrz...). Takto jsem prolil asi 10 kyblu az z toho nesli usazeniny (nebo jen minimum - bylo uz jedenact v noci a uz me to nebavili... )...
Nakonec dukladne vyfoukat a idealne nechat vyschnout. Ale i dukladne vyfoukani staci. Ja to vyfoukal, pak namontoval a jel jsem na akci.

Na diag. jsem zatim nebyl, ale od te doby se mi hlaska uz neobevila a auto ma najedou vykon jaky nemelo ani v dobe kdy jsem ho kupoval... ... Dnes mam najeto asi 4000KM od cisteni.

Tak preji vsem kdo budou resit stejny problem at se jim zadari take uspesne...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator