Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Info o cenach
petrik1
06.01.2008 11:01 - Re: Info o cenach
99
Tief, Igok, vdaka moc sa Vase cenne skusenosti a info. O nieco mam uz teda lepsiu predstavivost co by ma mohlo cakat.
@Igok, ten link nefunguje. neurobi to ziadne query, nezobrazi ziadny zoznam.
Nasiel som este jednu recenziu od Matusa na .link.
Hmm...verim, ze on asi nemal stastie na nejaky vydareny kus, snad tie problemy co zazil nie su pravidlom. Samozrejme asi veci ako auta maju spolahlivost silne zavislu aj od toho ako sa majitel dokaze o nich postarat a akym stylom jazdy je auto namahane.
Len na priklad trocha odveci, mame doma este jedneho stareho formana z 1993.To je uz 15 rokov? Na tom aute doteraz bol pokazeny len termostat, vymena manziet.. Baterka je tam druha! Prva vydrzala takmer 11rokov! Zakazdym ked ide na stk, tak sa technik spyta ci bol teraz meneny motor za novy. Na karoserii ani naznak hrdze.
Tym som len chcel ukazat, ze to co niekomu zhnije za 10rokov pred ocami, niekomu to moze vydrzat mozno cely zivot.

Momentalne mam uz daco vyhliadnute, len chlapik mi nechce dat v cene k auto letne gumy. Predava ho v sezonnom prezuti. Snad sa mi ho podari presvedcit, lebo nechce sa mi hned kupovat nove.
Este raz vsetkym vdaka a kludne mozme tuto debatu rozvijat dalej, ak sa nejde este niekto, kto by sa podelil so svojimi skusenostami.
Regards.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator