Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Info o cenach
petrik1
04.01.2008 23:39 - Info o cenach
99
Ahojte priatelia. V prvom rade Vas tu vsetkych chcem pozdravit, kedze som na tomto fore novym clenom. Sam momentalne uvazujem o kupe ojazdenej C5 2.0hdi r.2001/2. Skusenosti s tymto vozom mam len ako sofer, kedze otec ma tiez C5. Na nej je ale zatial len 85tis km cize ziadne vacsie poruchy.
Ja by som od vas potreboval info o tom ze aku zivotnost maju niektore diely, co casto odchadza a co to stoji...napr. injektory, turbo, nejake diely podvozku, pri kolkych km sa meni rozvodovy remen, aka je zivotnost vzduch. guli, cerpadlo na hydrauliku,....kludne sa rozpiste co vas len napadne. a ak tusite nieco o cenach tak napiste. Budem velmi vdacny.
Tieto kary sa mi strasne pacia len sa bojim spolahlivosti a ceny dielov. Neviete niekto link, kde by sa dala najst schema a soft na diagnostiku? Dnes som hladal pol dna a nic som nenasiel.
Este co ma strasne zaujima je , ze ked ma auto "pretocene" km na budiku, ostane spravna hodnota km niekde v ECU? Lebo chlapik od ktoreho by som kupil karu nema servis. knizku, auto je dovezene a neviem ako zistit ci ma pretocene km.
Na dnes "len" toto a strasne vdaka za vycerpavajuce odpovede.
Majte sa a nech nezmrzne nafta v najblizsich dnoch

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator