Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Autorizovaný servis kde rozumí automatickým převodovkám
Mistrtwist
07.10.2008 10:35 - Re: Autorizovaný servis kde rozumí automatickým převodovkám
99
auto servisku samozrejme ma a dokonce servisni hystorie sedi ) olej v automatu se meni a to pri kazdem servisu 40tis. Nevim jak dosli na to, ze se olej nemeni. kdyz jsem auto koupil, prvni co bylo, tak kontrola geometrie a prave vymena oleje v automatu, ale v Brne v Brnocaru. chteli jen vedet, co to je za auto a proste udelali a netvrdili mi nic o dozivotni naplni... od te doby jsem najel nejakych 15 tis a pak delal komplet servisni prohlidku, ktera se ma delat pri 120-ti. ja ji ale zkratil, abych nemusel delat nektere veci 2x. to uz ale nebylo v autorizovanem servisu, ale u kamarada v dilne, protoze to vyslo ani ne na 1/4 ceny v Citroenu... Kdyz vydrzite do vecera, podivam se presne, co tam je o automatu. ja servisku zkoumal jen pri koupi auta... od te doby je na svem miste v aute... ale vim, ze je spolecna pro vice modelu Citroenu...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator