Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Spotřeba / C5 I 2.2HDi (98kW)
igok
06.11.2007 19:11 - Re: Spotřeba / C5 I 2.2HDi (98kW)
VIP
ahoj JC zdravi ta byvaly CROMISTA , sice 2.0 ie ale tiez to bolo zo spotrebou celkom dobre . Hlavne posledna Croma ktora isla na LPG . K spotrebe modernych dieslov len tolko, ze si treba uvedomit ich vyssi vykon . Tvoja Croma ma,ak sa nemylim, len 66 kW, napriklad moj 2.0 HDI ma 79 kW a najnovsie 2.0 16V HDI maju tusim 100kW a to sa jednoducho musi odzrkadlit na spotrebe, pokial vyuzivas ich vykon. Moja skusenost je, ze sa da na mojej C5 jazdit na 5.5 ale aj na 8 l, zavisi to hlavne od stylu jazdy. Napriklad teraz cez sviatky som urobil asi 120 km zo spotrebou 5.6 L s plne nalozenym autom, pohodovou jazdou s max rychlostou 90 km/h (priemer 58 km/h). Myslim si, ze ak si doteraz jazdil Cromu, tak uz mensie auto nebudes chciet (myslim tym napr. Octavku, ktora ma sice lepsiu spotrebu ale vnutorny priestor je maly, hlavne zadna rada sedadiel). A preto i trocha vyssia spotreba C5 ti stoji za pohodlie ktore ti toto auto vie poskytnut

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator