Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kupujeme C5
SaraXM
18.07.2008 18:39 - Re: Kupujeme C5
99
no ja mam jen male zkusenosti mel jsem BX ctyri roky pak jsem mel XM to jsem koupil tak jak bych tu uz dnes neudelal stalo me moc a moc penez az jsem prisel o motor a tak sel do C5 o ktere jsem basnil od doby co ji vyrobyli auto jsem si objednal u dovozce z francie ale po trech mesicich jsem se nedockal chtel jsem ac nejslabsi tak nejspolehlivejsi motor a to 1.6 HDI a tech je po certech malo pokud ma to auto aspon trosku za neco stat jinak jezdim pravidelne liberec (novy bor) Znojmo dvakrat do mesice mimo dalnici a spotreba je take kolem 4.5 litru coz je super jinak s temi tachometry neni to jen domena cechu , nemci to uz delaji take bohuzel i moje auto ma pretoceno a navic mu chybi rok v technicaku podle vyrobce jezdi od cervna 05 a ja mam v technicaku od 3.06 nastesti mi vyjeli v servise zarucni opravy tak vim co vsechno se s autem delo prvni dva roky tedy do cervna 07 pak jakoby ani nebylo nic mene to vypada ze je v poradku i kdyz sem tam je skrabnute ale to francouzi neresi tak asi take nebudu ) jinak naprosta spokojenost, byli doby kdyz nekdo rekl citroen tak bych ho ani neposlouchal az me jednou svezli v BX a od te doby uz nic nez citroen nechci jinak co se tyce tech rad jak a co zkontrolovat je asi dost ale ja nasel se hodne informoval na sdruzeni sova tam to moc hezky popisuji co a jak

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator