Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kupujeme C5
radar
09.05.2008 18:47 - Re: Kupujeme C5
99
Zdravím všechny Cé5kaře. Jsem krátce zaregistrovaný na tomto webu a dovolte abych připojil pár poznámek k mé osobě. Právě jsem prodal svoji Xantii 1.9 TD a poohlížím se po C5, (takže ještě asi nejsem tím úplným členem...)Nebudeu se rozepisovat o problémech se sháněním C5, tím si asi prošel každý z nás, snad vyjma těch co si pořídili funglovku. Proto čerpám informace kde se dá a děkuji všem za rady a připomínky, které se dají tady nalézt. Připojím jen svůj postřech, při objíždění prodejců a shánění C5, mám k dispozici Octávku II.1.9(načipovanou). Musím říci, že ten zátah motoru je až bruální, ale včera jsem se vráti z cesty z Prahy do Liberce a ještě kousek dál a byl jsem vyklepanej jak "retko" S láskou jsem vzpomínal na svoji Xabtii a těším se na konečně svoji C5. Jak prohodila manželka, nic než houpačka Citroen v rodině nebude... Už se těším jak si nalepím krásný logo C5 clubu.P.S. NEVÍTE NĚKDO O NĚJAKÝ SLUŠNÝ C5 HDI ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator