Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
zdenek1214
22.09.2008 16:43 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
Citroena jsem nikdy nechtěl. Měl moc osobitý vzhled. Potom jsme koupili první pořádně zahraniční auto - Rencka Nevadu - ohromné kombi (před tím Trabi, Š 110 L, několik Žiguli, Š 1203). Nevada byla skvělá ale stará a olítaná - výměna za první citroen a to bylo ZX 1,9D - pecka auto i když ne s hydraulikou. Uchvátily mne posuvné zadní sedačky. Potom už to šlo - koupili jsme velké auto a to Forda Mondeo 1.7TD - slouží do teď manželce, já si kupoval malá auta a to Citroen AX 1,4D a to už jsem toužil po C5 Break - Takový ohromný kombík se hned tak nevidí. Musel ještě počkat - Citroen SAXO 1.5D a potom konečně letos C5 II 1,6 HDI 16 bez Fapu. Chodí skvěle. Skvělý design, výtečný motor, malá pojistka. Hlavně se nepodobá žádnému koncernovému autu. Prostě mám už pátého francouze a čtvrté cečko. Vždy s nimi byla jen spokojenost - nikdy mě nikde nenechaly viset. Mohu jen doporučit. o dieslech od PSA se říká, že to jsou mercedesy mezi diesly. Tchán je Peugeoák a teď si bude kupovat čtvrtého. Taky maximálně spokojen. A tak to je.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator