Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
Breaška
24.08.2008 18:26 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
U mne to bylo jednoduché. S Citroenem jsme měli dlouholeté velmi dobré zkušenosti (Xsara 1,8i coupé), ale potřebovali jsme větší auto. PO C5 jsem pokukoval od doby, kdy se poprvé objevila na silnici. Moc se mi líbí po všech stránkách jak z venku, tak uvnitř. Vždy jsem ale chtěl sedana s krásnou "prdelkou". Potom jsme ale uviděli našeho Breaka, a když jsem porovnal stáří (3 roky), počet najetých km (potvrzeno na testu v servisu), výbavu Exclusive vč. velké navigace, nebouraný a cenu (1/3 nové), nechal jsem se přesvědčit, od té "prdelky" jsem ustoupil a Xsaře jsme pořídili "brášku". Velký úložný prostor se mi již několikrát osvědčil a zatím jsem nemusel nikdy vozit nic na střeše ani v přívěsném vozíku.
No a když porovnám jízdu s C5 s ostatními auty, zdá se mi, že C5 (i díky automatu) jezdí skoro sama a je to takové seriozní, pohodlné auto (v porovnání s trošku divokou Xsarou ). Koupi C5 jsem zatím nezalitoval a věřím, že si budeme ještě nějaký čas dobře rozumět.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator